Precitec Nozzle DL M1.5 | 1.0mm 1.2mm 1.5mm 2.0mm 2.5mm | #P0380-251-00010 #P0380-252-00012 #P0380-253-00015 #P0380-254-00020 #P0380-255-00025
Out of Stock - Get a Quote
Description
Precitec® Nozzle DL M1.5 – 1.0mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm